Žádné události

Tři body doma: Sokol Klášterec - TJ D. Třešňovec 2:0

Po lehce překvapivém vítězství v Kunvaldě nás čekalo další utkání v již pokročilém podzimu. Po změně času se začínalo už ve 14.30, přesto se dohrávalo málem potmě. A proto pozor - další utkání začínají už ve 14.00 !Pohled na naší střídačku opět napověděl, že máme řadu hráčů zraněných nebo v práci, takže trenér musel povolat zkušenostmi oplývající  matadory Michalička, Mitvalského a Tomáše Bartoše, k nim pořád ještě nováčka v našem dresu M. Samiece.

Soupeřem bylo mužstvo D. Třešňovce. To přijelo se sedmi mladíky kolem 20 let na soupisce. A podle toho vypadal i fotbal.......

Na rozdíl od zápasu v Kunvaldě se více běhalo, bylo více atletiky, o něco méně ale fotbalu. Začátek byl opatrný z obou stran, první střela směrem k bráně šla až ve 12. min. zásluhou Bednaříka. Ve 14. min. se začal zastřelovat M. Fišer, jeho hlavička šla ale vedle, vzápětí jeho lehčí střelu brankář pohodlně kryl. V 17. min. oba jmenovaní zaúřadovali: po centru Bednařík stínil před gólmanem a Míša Fišer hlavou dorazil do brány – 1 : 0. Ve 30. se dostali k šanci hosté přečíslili naši obranu poměrem tři útočníci na 1 obránce a brankáře, Dostál ale vyrazil nohou. O minutu později Jindra kryl další střelu. Do konce poločasu se vystřídali v roli střelců obě mužstva již jen jednou, za nás střílel Králík, jehož střelu brankář vyrazil, třešňovský pokus šel vedle.
     Druhou půli začali dobře hosté, ve 47. min. napálili břevno. Za nás odpověděl střelou vedle Bednařík. Pak přišlo první střídání našich, kde za odstupujícího hráče nastoupil veterán, v 55. min. to byl Michalička, v 69. min. Mitvalský.  Hned po střídání Bílek posunul do šance i dnes velmi aktivního Bednaříka, ten však zblízka přestřelil. O pár minut později se vyznamenal Jindra, když vyrazil na roh. V 68. min. Michalička stejně jako před týdnem zkusil roli střelce, ovšem neúspěšně, brankář byl na místě. V 73. min. jsme rozhodli: Martin Bílek rozehrál rohový kop a Míša Fišer nekompromisně – 2 : 0.
Druhým gólem v utkání se Fišer posunul na 2. místo v tabulce střelců, s jedenácti trefami mu chybí jen 1 gól na Moudrého z Kunvalda. Kéž by to Michalovi vydrželo.
V poslední půlhodině mužstva více střídala než hrála a po našem druhém gólu už jsme mnoho šancí neviděli. Hosté měli šanci z nepřímého kopu, v 85. min. Jindra chytil jejich střelu a to bylo vše.
Naši tedy dvě utkání doma během 3 dnů zahájili dobře. Nyní je čeká těžký soupeř, mužstvo Jehnědí, které drží druhé místo v tabulce, když nasbíralo již 24 bodů. V tomto zápase by se tedy mělo ukázat, jak na tom jsme v porovnání s nejlepšími. Jenže máme problém: Na OFS si zřejmě myslí, že když je státní svátek, že má každý čas. Jenže minimálně 3 hráči jsou v práci. Sestavit tedy jedenáctku, i s pomocí veteránů, bude naozaj složité. Trenérovi není co závidět. Tím spíš však zveme diváky k podpoře našeho mužstva a vlastně taky na poslední zápas na našem hřišti v letošním roce. Začátek již ve 14.00.

T. J. Sokol Klášterec n. Orl. - TJ Dolní Třešňovec 2:0 (1:0)