Fotbalové jaro začalo

Volným losem pro náš tým bylo o víkendu 29. – 30. 3. zahájeno okresní fotbalové jaro. Je tedy nejvyšší čas na pozvánku k jarním zápasům FK Sokol Klášterec.
Na rozdíl od loňska se 1. kolo neodkládá kvůli zasněženým hřištím, naopak trávník již je zelený a hřiště připravené. Jak jsou připraveni fotbalisté?
Letos nenaplánovali žádné soustředění ani pravidelná cvičení ve fitness centru, ale kromě běžných tréninků si dali pět přípravných zápasů. Soupeřem byl Kunvald, Mistrovice, Sopotnice, Lichkov a Helvíkovice. Výsledky nebyly příliš přesvedčivé, pouze jdnou jsme vyhráli, ale potěšitelné je, že v každém zápase jsme dali nejméně 2 góly a úspěšným střelcem byl hlavně Jirka Šimek se šesti góly. Že by se konečně našel střelec?
V kádru hráčů nedošlo k výrazným změnám. Konec kariéry ohlásili Dan Šroler a Michal Moravec. Věříme, že oba nadále zůstanou s oddílem spojeni a třeba se ještě na hřiště někdy vrátí. Na hostování jsou v Kunvaldě Bílek, Bříza a Křen, v Dlouhoňovicích Honzák a T. Lux. Dlouhodobě zranění, oba po operacích nohou, Honza Bartoš a Hůlka. Nikdo nový nepřibyl, takže kádr pro jarní sezonu se ztenčil jen na 17 hráčů.
Všichni věříme, že po bídném podzimu, který jsme odehráli hluboko pod své možnosti, zvládneme jaro v podstatně lepší formě. Podpora fanoušků je samozřejmě vítána. K termínovému kalendáři bych upozornil, že našich 12 zápasů se bude hrát v rychlém sledu, zejména mezi 27. 4. a 11. 5., kdy nás během 15 dnů čeká 5 zápasů. Bude se totiž hrát i ve čtvrtky 1. a 8. 5.! Dále upozorňují na přeložení domácích zápasů o velikonocích a na pouť z obvyklé neděle na sobotu. Zahájení všech domácích utkání je vždy v 16.00.
Kromě zápasů Vás fotbalisté zvou na velikonoční zábavu, která se bude konat klasicky na velikonoční neděli. Hraje oblíbený Stresor, který s sebou přiveze předkapelu Hardmok. Kromě toho v případě pěkného počasí bude fungovat i páteční večerní provoz kiosku, v případě zájmu i v dalších dnech.
Takže cestu na hřiště můžete najít i několikrát týdně !!!