Žádné události

Dva rozdílné poločasy: D. Třešňovec - Klášterec 4:3 po Pk

Rozlosování letošního ročníku znamenalo, že pouťová sobota v Klášterci byla bez fotbalu, naopak v neděli se hráči i další členové týmu těžko odtrhávali od houpaček  Nakonec se jakž takž sešli a odjeli na hřiště Dolního Třešňovce, kde se nám tradičně moc nedaří.  Ale vysoká výhra z minulého týdne nás navnadila, takže jsme chtěli zlepšený herní výkon i stře-leckou potenci  potvrdit.
Opak byl pravdou. Hned 1. minuta naznačila, kdo je domácí, když jejich vyloženou šanci náš gólman kryl. Nedařila se nám kombinace, balóny nám odskakovaly od nohy, domácí byli u všeho dřív a vůbec si nelámali hlavu s nějakou kombinací. Každý míč ihned letěl směrem k útočníkům a měli jsme co dělat jejich útoky zastavovat. Sice jsme měli v 6. minutě dva rohy, ale nic z toho. Naopak,......
ve 12.minutě střela domácích do tyče, závar, na poslední chvíli odvráceno na roh. O pět minut později náš brankář zázračně vyráží.  My jsme se osmělili až v 19. minutě, ale lob M. Fišera brankář bez větších potíží chytil. A známé „nedáš dostaneš“ se předvedlo v plné parádě. Hned z protiútoku jsme inkasovali branku  po centru do vápna. A než jsme se vzpamatovali, tak po tradičním dlouhém nákopu domácích bylo 2:0. Teprve po inkasované druhé brance jakoby se naši  hráči probudili a začali si vyvíjet i trochu tlak a dostávat se do šancí. Ale stále se nám nedařilo něco na domácí obranu vymyslet. Za zmínku v první půli stojí už jen žlutá karta pro Bednaříka.
Do druhé půle jsme nastoupili se dvěma změnami, když Bednaříka  a Šrolera v útoku vystřídali Franěk s Honzákem. A Franěk hned po hvizdu rozhodčího mohl  rozvlnit síť, jenže  levačkou gólmana domácích nepřekonal.  Byl to však impuls pro ostatní hráče, aby se začalo ještě více bojovat, běhat, nabízet se, prostě hrát fotbal. a začaly se rodit i šance. A už v 53. minutě udeřilo. Po krásné kombinaci  J.Bartoše a M. Fišera, když si dvakrát v běhu u lajny vyměnili míč  a přihrávku Bartoše Michal ze strany mění v náš gól, když křížnou střelou po zemi nedává brankáři domácích šanci - 2:1. Začali jsme domácí přehrávat, šance střídala šanci, jenže nic z toho. V 60.minutě nádherný přímý kop P.Fišera z 25 metrů, kdy gólmanovi nedal vůbec šanci zasáhnout, ale bohužel  trefil jen břevno!  Pak přišla 67.minuta a z ojedi-nělého brejku domácích po centru ze strany hráč sám před gólmanem Dostálem mu hlavou nedal šanci - 3:1. Domácí se snad i vnitřně spokojili a začali věřit, že už se nemůže nic stát. Jenže ouha. Naši roztočili takový kolotoč, že domácí chvílemi nevěděli kudy kam, začaly je brát křeče a náš tlak byl odměněn po faulu na Honzáka penaltou. Bartoš nekompromisně do protipohybu brankáře proměňuje – 3 : 2!  V 75.minutě série naších rohů a poslední  Sabota přetavil v remízový stav, když z "voleje" propálil jak gólmana, tak i dva bránící hráče. A to bylo poslední, co se na hřišti událo, protože obě mužstva se v duchu připravovala na penal-tový rozstřel. Do konce utkání byl k vidění na každé straně jeden roh, ale bez úspěchu.
Bod je spravedlivý, o druhém rozhodly penalty, které jsme nezvládli nejlépe, takže po remíze 3:3 si z Třešňovce odvážíme pouze bod, druhý zůstal domácím. Škoda, že jsme první půli nezvládli, ať už slabším pohybem nebo slabší komunikací mezi hráči. Druhý poločas ukázal, že na to máme! V příštím kole na svém hřišti přivítáme tým z Jehnědí, tak doufejme, že naši borci odehrají celý zápas v nasazení a bojovnosti jako druhou půli v Třešňovci a podaří se jim vsítit ještě víc branek. Dvě kola před koncem je tabulka tak vyrovnaná, že ztráta každého bodu znamená posun v pořadí.

Penalty:
H: Honzák proměňuje - 0:1                                         D: Jirásek Aleš taktéž 1:1
H: Fraňkovi golman chytá - stále 1.1                           D:Chládek - 2:1
H: Kalous se štěstím - 2:2                                           D: Šilar s přehledem - 3:2 pro domácí
H: Bartoš dnes podruhé - golman vyráží                       D: Jirásek Jan - 4:2