Dva různé poločasy: Albrechtice B - Klášterec n.O. 1:0

Na hřiště Albrechtic do Sázavy bylo povinností vyrazit s cílem přivézt 3 body. Ty by nás mimo jiné posunuly do vedení tabulky. Jenže naši hráči bohužel z venku body přivážet zpravidla neumějí a v tomto zápase toto pravidlo nechtěně potvrdili. Přitom marodka se už začala vyprazdňovat, oproti minulému zápasu byli k dispozici Patrik Fišer, Honza Bartoš a D. Koukol, chyběl ale Michalička.
Zápas jsme začali dobře, hlavně Patrik Fišer jakoby chtěl dohnat zmeškané zápasy, jeho pokusy však létaly vedle branky. V prvním poločase jsme si získali převahu, vypracovali jsme si řadu šancí, z nichž 4-5 lze označit jako velké. Ovšem přesnou mušku jsme zřejmě zapomněli v Libchavách, takže do přestávky žádný gól nepadl.
Druhý poločas se s prvním nedal srovnat. Naši nejenže zapomněli přesně střílet, ale nebyli schopni si přihrát na 3 metry, nedařilo se obejít protihráče, zkrátka spadli jsme do podprůměrného fotbalu. Domácí našeho poklesu využili, už 11 minut po obrátce se trefili do naší brány a hubené vedení pak drželi až do konce. Naši bohužel nebyli schopni odpovědět.
Porážka samozřejmě mrzí a 3 body chybí, protože tabulka se vyrovnala a stojící Třešňovec jsme nedohonili. Snad v dalším kole, po 3 týdnech doma, se nám bude dařit lépe.