Hokejový oddíl

Žádné události

Video záznamy Hokej

Hokej - začínáme!

Začínáme! To je hlavní motto tohoto týdne pro klášterecké hokejisty. Protože 9. prosince v 19.00 na žamberském zimním stadionu odehrají první zápas nově vypsané soutěže „O žamberskou orlici“. Rozlosování a další informace viz dále.

V létě tohoto roku byl založen při Sokole Klášterec nový oddíl, hokejový. Po otevření nového zimního stadionu v Žamberku by byla škoda nevyužít zájmu o hokej mnoha chlapů v Klášterci. Povedlo se, oddíl byl založen, přípravné práce jako je dohoda o financování, výběr a zajištění dresů, brankářské i hráčské výstroje, přihláška do soutěže apod. úspěšně proběhly, tréninky v listopadu zahájeny.

Nová soutěž se bude hrát dvoukolově za účasti těchto družstev:
Slámožrouti Kunvald
Stará garda Žamberk
HC Líšnice SKOAL TEAM
Sokolíci Rokytnice
Sokol Klášterec n. O.
Letohradští jeleni.

Oproti původním předpokladům půjde o bezkontaktní hokej. Hraje se 3x20 minut, přičemž přestávky mezi třetinami budou pouze minutové.

V prvním kole se utkají:
1.  Slámožrouti Kunvald –Líšnice                   Pátek   9.12.2011 v 17.00.
2.  Klášterec n/O  –Sokolíci Rokytnice            Pátek   9.12.2011 v 19.00.
3.  Stará garda ŽBK – Letohradští jeleni        Neděle  11.12.2011 v 19.00.
4.  Líšnice  - Klášterec n/O                                Pátek  16.12.2011 v 17.00.
5.  Sokolíci Rokytnice – Stará garda ŽBK      Pátek  16.12.2011 v 19.00.

Na soupisce našeho družstva máme tyto hráče: Pavel Michalicka, Tomáš Bartoš,Viktor Vybíral, Josef Rous, Roman Kalous, Pavel Janeček, Pavel Šroler, Tomáš Brůna, Milan Faltus, Krištov Plevák, Vašek Fiedler, Míra Jirčík, Jan Křivohlávek, Fanda Toman, Jakub Hlavsa a Michal Moravec. Ale hned na prvním zápase budeme oslabeni o několik hráčů: Bartoš po operaci, Michalička s Vybíralem lezou po Tatrách a trenér, Jirčík pracovně zaneprázdněn, hráč a vedoucí v jedné osobě Pepa  Rous je na antibiotikách. O to více budeme zvědavi, jak se projeví síla našeho mužstva.

Rozjezd oddílu by nebyl možný bez pomoci sponzorů. Zejména k pořízení dresů významně přispěly firmy BB Com Letohrad, 3D fitness Žamberk a ŽIVA zemědělská obchodní Klášterec. Děkujeme. A samozřejmě budeme rádi, najde-li se další sponzor, který by pomohl např. s úhradou startovného. To totiž není nijak malé, činí 1.250 Kč na jeden zápas.