Žádné události

Úspěšný začátek: TJ Dlouhoňovice - Sokol Klášterec n. Orl. 3:4

S novou posilou Martinem Bílkem v základu jsme zahájili první zápas a celý nový ročník v Dlouhoňovicích. Jinak nám nikdo neubyl, nikdo není zraněn, chyběli jen Kučírek a Bednařík, i tak ale lavička byla poměrně silná. Atmosféru mistrovského zápasu jako náhradník sledoval i nadějný 15letý Filip Brůna. Domácí, podobně jako jindy v začátcích soutěží, vyrukovali s mnoha novými tvářemi v sestavě.
            Začátek zápasu nám vyšel náramně. Hned v 1. minutě byl faulován náš hráč a v čase 01,37 jsme už vedli 1:0 krásnou střelou z přímého kopu do šibenice z kopačky Patrika Fišera. Ve 4. minutě zkusili domácí kontrovat, ale zachránilo nás břevno. Další minuty moc šancí nepřinesly, až po 20. minutě začalo být rušno......
Nejdříve Šroler pálil vedle, za chvilku jsme opěr stříleli těsně vedle a v 31. min. už jsme vedli 2:0. To Sabotovu střelu gólman vyrazil až na aut a po jeho rozehrání Míša Fišer zvýšil. Po dvougólovém vedení jsme ale trochu polevili a tresty přišly vzápětí. Nejdříve v 36. min. domácí snížili z penalty nařízené za ruku ve vápně a v 38. min. už bylo srovnáno - 2:2. Za další dvě minuty předvedl skvělý zákrok náš brankář a pak už se poločas dohrál v poklidu.
            V druhém poločase dlouhoňovičtí znatelně přitvrdili. Už ve 47. min. si vykoledovali žlutou, za faul, v 50. min. byl zfaulován Bartoš, ale ten se pomstil ideálním způsobem - v 55. min. dal třetí gól našich. Jenže domácí hned za 2 minuty opět srovnali - 3:3. O odvetu se pokusil vzápětí Fišer, ale hlavička po centru Saboty šla vedle. Kolem 60 min. jsme 2x střídali a mezitím Fišer vyzkoušel gólmana po přihrávce šikovného Bílka. V 76. min. si kluci přehodili role, z přihrávky M. Fišera vypálil Sabota a byl úspěšný - 3:4! V 37. min. pro změnu nahrával Sabota, ale M. Fišer střílel nad bránu. Ve 40. min. to ještě zkusil Honzák, ale to bylo z naší strany vše. Nejen trenér si užil nervů, ale výsledek jsme uhájili.
            První body z venku jsou dobrým začátkem, teď jen půjde o to potvrdit je v neděli v prvním domácím zápase s Lukovou.
Sestava: Dostál – Kalous (68. Franěk), Nekoranec, Rous, Hůlka - Bartoš (K), P. Fišer, M. Fišer, Bílek - Šroler (57. Honzák), Sabota.
Připraveni:  Bříza, Králík, Faltus, Brůna, Jireš
Trenér: M. Černoch              Vedoucí mužstva:  K. Šroler
Branky:  P. Fišer, Bartoš, M. Fišer, Sabota
Rozhodčí: Saňák - Friml, Švec
ČK: 0 : 0      ŽK: 1 : 1 (P. Fišer)              Diváků:  135