Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699, č.ú.: 123127888 / 0300

logo fotbal

Nejbližší akce FOTBAL

Žádné události

Příliš absencí: Libchavy B - Sokol Klášterec n. Orl. 5:3

V dalším zápase se našim nepodařilo navázat na dobré výkony z posledních zápasů ani na první zápas s Libchavami, který jsme po remíze dotáhli alespoň k dvoubodovému vítězství po dramatickém penaltovém rozstřelu v 9. sérií. Už pohled na soupisku ale napovídal, že utkání pro nás nebude lehké a rozhodně nejsme favorité. Z různých důvodů chyběli Franěk, Michalička, Bednařík, Patrik Fišer, Šimek a Šroler, takže vlastně hrál každý, kdo mohl, do branky musel být opět povolán Moravec. Navíc už po čtvrtině zápasu musel odstoupit Kalous.
            Domácí na svém krásném hřišti začali bez okolků a hostitelských ohledů gólem hned v 1. minutě, když využili rohového kopu - 1:0. Naši ale brzy odpověděli, nejdříve Honzák vybojoval roh, chvíli po něm v 6. minutě Bartoš srovnal - 1:1. Jenže to bylo v prvním poločase z naší strany vše. Libchovské béčko bylo fotbalovější, lepší v kombinaci i ve střelbě. V 9. min. ještě Bartoš po nahrávce Honzáka střílí do gólmana, pak ale domácí trefili tyč a v 18. min. už získávají vedení střelou po centru - 2:1. V 25. min. hřiště opouští díky nevolnosti Kalous a na lavičce zůstává jen Králík. Nový muž na hřišti Koukol se hned uvedl střelou po nahrávce Honzáka, jenže vzápětí jsme dostali znovu gól - 3:1. V 33. min. libchavští nastřelují už podruhé tyč a ve 38. min. po rohovém kopu už vedou 4:1. Odpověděli jsme jen střelou Břízy nad branku.
            Druhý poločas byl z naší strany lepší. Hru jsme vyrovnali větším důrazem a bojovností a postupně jsme dokázali snížit jen na rozdíl jedné branky. V 54. min. Kučírek využil přímého kopu - 4:2. V 58. min. Fišer střílel do tyče. V 65. min. parádně pálil Honzák, ale brankář stihl vyrazit. Domácí také měli několik šancí, ale další gólový úspěch byl na naší straně, když v 71. min. trefil po krásné akci další obránce Nekoranec - 4:3. Jenže snaha o vyrovnání byla po 8 minutách zmrazena, domácí po akci zvýšili na - 5:3 a bylo rozhodnuto. Za 11 minut, bez nastavení a po sérií střídání, byl konec utkání.
            V tabulce jsme se po dvou porážkách propadli na 6. místo. Tabulka je však velmi vyrovnaná, mezi druhým a posledním je rozdíl pouhých 4 bodů. Další zápas s D. Čermnou tedy bude velmi důležitý. Snad se řada zranění a dalších omluvenek už nebude opakovat.