Další úspěch: Klášterec - Rudoltice 2:0

Mraky blížící se ke Klášterci v půl třetí odpoledne nevěštili nic dobrého, ale mraky zmizely už před zápasem a s koncem zápasu i zmizel i náš komplex z Rudoltic, které jsem doposud nikdy neporazili.

Naši nastoupili skoro kompletní, chyběl jen Michalička, který stále laboruje s kotníkem. Naštěstí trenér Černoch má k dispozici dost hráčů a Michaličku dobře nahrazuje Šimon Nekoranec. Klášterec šel do zápasu z 3. místa, Rudoltice z 9., ale to nic neříkalo, protože tabulka je tak vyrovnaná, že mezi druhým a devátým byl rozdíl pouhých tří bodů.
Zápas začal vyrovnaně, ale v 9. minutě se naši ujali vedení, když po vhazování a přihrávce Křena napálil do břevna Kučírek a míč se odrazil asi půl metru za čáru. Poté jsme byli pány na hřišti, na branku hostů se valil jeden útok za druhým a přibývaly šance, některé z nich vysloveně volaly po gólu a rozhodčí o poločase nechápal, proč není stav alespoň 5:0. Jenže byl jen 1:0.
Druhá půle byla mnohem vyrovnanější. Hosté se čím dál častěji stěhovali k naší brance, naopak naši s přibývajícím časem jakoby se začali obávat o výsledek. Bojovalo se o každý míč, a to i uprostřed hřiště, šancí bylo méně. Našim střelcům se stále nedařilo, naopak obrana včele s brankářem Hrůšou a stoperem Kučírkem byla vcelku jistá a několikrát musela ukázat své umění. Klášterci se sice podařilo dát asi 10 minut po půli gól, ale dle rozhodčího rukou, takže radost byla předčasná. Až v 73. minutě naši nádherně zatáhli do vápna, a když už to vypadalo, že šance je zmařena, odpískal rozhodčí po našem střeleckém pokusu ruku obránce Rudoltic a kopali jsme penaltu. Patrik Fišer se nemýlil. Bylo rozhodnuto. To naše hráče uklidnilo, dostali se opět do pohody a šance zase přibývaly. Ale neujala se žádná.
Na základě dalších výsledků naší soutěže jsme zůstali na 3. místě, ovšem bodové rozestupy se trochu zvětšily. Mezi druhým a pátým jsou jen 2 body, přesto se po tomto zápase kdoví proč začalo mluvit o eventuálním postupu. Bylo by to hezké, ale držme se při zemi. Teprve dnes jsme se vlastně definitivně zachránili.

Sestava: Hrůša - Nekoranec, Kučírek, Kalous (85. Janeček), Rous - P. Fišer, Mitvalský, T. Bartoš – Křen (55. Jan Bartoš), M. Fišer, Sabota (82. Šroler)

6. Střela Rudoltic, Hrůša chytá
9. Po krásné přihrávce Křena dozadu Kučírek trefuje břevno a od něj jde míč do brány – 1:0 !
16. Roh Rudoltic, po faulu odkop od naší branky

18. Po akci na pravé straně zakončuje Rous a gólman Rudoltic vyráží na roh. Po něm