Žádné události

Bez nálady: FK Jehnědí - Sokol Klášterec n. Orl. 4:1

Do Jehnědí jsme měli jet potvrdit zlepšenou formu z posledních dvou utkání a podržet si tak vedení v tabulce. Jenže: nestalo se.
Mužstvo odjelo dosti oslabené. Chyběl trenér Černoch, kterého zastoupil zraněný Honza Bartoš, zranění si léčil i Honzák, ikdyž s mužstvem odcestoval. Horší ale bylo, že asi tak polovina mužstva nechala doma chuť bojovat, porvat se o výsledek.
        Naši začali docela dobře. I domácí však projevovali chuť vyhrát a snažili se hrát dopředu. Začaly se objevovat šance vstřelit gól na obou stranách. První gól zasadili domácí střelou za velkým vápnem, kterou náš gólman Dostál nemohl chytit. .... Stav tedy 1:0. Naši fotbalisté si dále vytvářeli šance, ale míč zpravidla bránu nezasáhl. Asi největší šanci si vybojoval P. Sabota, když běžel sám na branku. Bohužel byl zezadu zfaulován domácím stoperem za což všichni čekali červenou kartu. Rozhodčí však nepochopitelně udělil tomuto hráči kartu žlutou. Postupem doby však bojovnost našich uvadala, hlavně záloha byla tentokrát nevýrazná. Navíc jsme museli už v prvním poločase také střídat. Za zraněného O. Kučírka nastoupil M. Bednařík. Po vyrovnaném poločase se mužstva rozcházela za stavu 1:0.

V druhém poločase padalo více gólů, bohužel však do branky našeho týmu. Naši fotbalisté neměli štěstí v koncovce. Zato domácí tým se střelecky prosazoval čím dál více. Podařilo se mu vstřelit 3 góly. Za naše fotbalisty dal jediný gól J. Bříza na 3:1. Bohužel o minutu později odpověděli domácí svým čtvrtým gólem. Trenér Bartoš ještě vystřídal 3 hráče…. v 58 minutě šel na hřiště T. Honzák místo J. Fraňka, v 78 minutě střídal J. Králik střelce J. Břízu a v 80 minutě vystřídal J.  Faltus D. Šrolera. Domácí skvěle využili svých gólových situaci a z 5 útoků dali 4 góly. Bohužel, stali se v průběhu hry aktivnějšími a své vedení už nepustili.

Prohrou jsme přišli o vedení tabulky, ono zkrátka ani v této soutěži nic nepříjde samo a musí se něco předvést. Doufejme, že v nadcházejících dvou domácích zápasech se vrátíme ke hře z minulých zápasů a divákům něco předvedeme.

FK Jehnědí 1980 - T.J. Sokol Klášterec n. Orl. 4:1 (1:0)