Google odkazy
Navigace Zábavy, plesy

PostHeaderIcon Rock-sport Party: letos už od rána

Již v 9.00 v sobotu 28.7.2018 zahájí letošní Rock-sport party. Její součástí bude totiž turnaj v malé kopané. Deset přihlášených družstev se v zápasech na 2*10 minut utká o titul Krále Rock-sport party. V 13.30 se rozjedou roztodivná plavidla na Divoké Orlici. Uvidíme, zda množství vody v řece umožní jet na klasické trati sokolovna - most - hřiště, v "suchém" případě trať zkrátíme na úsek od Nových k mostu a na hřiště. Aktivní účastníky neckyády čeká v cíli volná vstupenka na RSP.
Po Neckyádě se podíváme na utkání o 3. a 1. místo ve fotbale a budeme moci vyzkoušet vlastní síly a schpnosti. A to v disciplínách připravených firmou 3D Fitness (3D Fitness chalenge) nebo v nafouknutých koulích Bubble fun z Dolní Moravy. děcka se budou moci vyřádit na nafukovacím hradu a na oblíbené klouzačce na pěně.
Rocková část začne po 17. hodině a čekají nás samé zajímavé kapely. Jako první nastoupí skupina......
Přílohy:
Stáhnout tento soubor (RSP-plakat-2018.jpg)Rock-sport party 2018685 Kb20.7.2018 16:35

Celý článek...

PostHeaderIcon Neckyáda bude

Dva roky utekly jako příslovečná voda a máme před sebou zase termín neckyády. Vody v řece je skoro stejně tak málo jako minule, ale co naděláme. Pojďme se s tím porvat. Když to nepůjde jinak, klasickou trať sokolovna – most – hřiště zkrátíme. Zkusíme náhradní řešení: Na úseku cca 200 metrů od mostu proti proudu vody je voda trochu hlubší, zkusíme tam udělat závod pro všechna plavidla, která si vyrobíte a přinesete. Vyhlásíme nejrychlejší „necky“ a vyhlásíme nejoriginálnější plavidlo a posádku. Když bude vody alespoň trochu, dojedeme až na hřiště.
      Pusťte se tedy do stavby čehokoliv, co se udrží na vodě a je schopno plout alespoň 200 metrů. Polystyrénovou desku, člun z pneumatik, vor, v minulých letech jsme viděli např. plovoucí záchod, borce na běžkách, atd.
      Start v sobotu po obědě (13.30), aktivní účastnící dostanou za odměnu drobné občerstvení v cíli a vstupenku na večerní Rock-party.
Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Plakát - Neckiáda 2018.pdf)Pozvánka na neckyádu468 Kb20.7.2018 16:01

PostHeaderIcon Nezapomeňte na zábavu - již v pátek !!!

Už v pátek, 29. září, se koná podzimní fotbalová zábava. Ta letošní bude zpestřena dovednostní soutěží a malou výstavkou u příležitosti 15 let od založení fotbalového oddílu. Hraje osvědčená kapela RockSorry, zahájení v 20.30, vstup do 21 hodin se slevou, při vstupu uvítací drink.
Těšíme se na Vás!

PostHeaderIcon Hudební styly - téma sokolského Maškarního bálu

Termín sokolského Maškarního bálu se kvapem blíží a množí se otázky na jaké téma bude ten letošní. Výbor Sokola se shodl nad letošním tématem s názvem "Hudební styly". Tedy nechte plout své myšlenky a dejte volnost své kreativitě. Určitě i letos nás všechny překvapíte svými výtvory. Možnosti jsou bezbřehé jako je bezbřehá hudba sama, a tak můžete dorazit třeba jako pankáč, metalista, depešák, hipies - květinové díťě, rock´n´rollista jako Elvis, v bílém jako ABBA, v masce jako Lordi nebo Dymytry, ale třeba taky jako folklorista, dechovkář, ve fraku, zkrátka možností je moc. Ale na bál samozřejmě můžete dorazit v jakékoliv masce, hudební styl není podmínkou. A vlastně ani maska není podmínkou. Ale upozorňujeme, že za masku nebudeme považovat rockové oblečení, ve kterém běžně chodíme nebo navštěvujeme koncerty!!
Těšíme se v sobotu 27. února v sokolovně.

PostHeaderIcon Poslední letošní zábava

Tradiční, ikdyž nikdo neví kolikátá, Štěpánská zábava roku 2015 je minulostí. Opravená sokolovna prošla zatěžkávací zkouškou. A obstála. Nová podlaha přežila, ikdyž ke konci už se boty místy lepily ve směsi vosku a vylitých nápojů. Fungovalo i zateplení, větralo se snad všemi možnými otvory. Mimořádně poskytnuté asfaltové hřiště k parkování byl výborný nápad. Ale především: potkalo se zde opět několik stovek lidí, z nichž mnozí se spolu setkávají jednou za rok - právě na klášterecké Štěpánské.
Hudebně zábavu zahájila formace mladíků z Hradce Králové jménem Rock factory. U nás i v okolí hrála poprvé a příjemně překvapila. Doufáme, že atraktivní repertoár i průvodní slovo frontmana ještě někdy v Klášterci uslyšíme. Klasický setlist Lerionu se nikdy neomrzí. Co však překvapilo, bylo závěrečné slovo zpěváka Petra Andrše. Ten si kláštereckou Štěpánskou vybral jako poslední vystoupení s Lerionem a ve 3 hodiny ráno se tak loučil s kapelou i publikem. Autogramiáda po konci zábavy trvala nezvykle dlouho. Přejeme Lerionu, aby se povedlo najit plnohodnotnou náhradu.
Děkujeme všem návštěvníkům za účast a těšíme se v pondělí 26.12.2016 zase na shledanou. A pokud byste chtěli pořadatelům něco vzkázat, třeba jakou kapelu pozvat příště, využijte náš mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript anebo odkaz na této stránce.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

září 2018
P U S Č P S N
28.09.2018 | 19:00 - 21:00