Google odkazy
Navigace Úvod Zábavy, plesy

PostHeaderIcon Valná hromada + maškarní bál

Jistě už všichni víte a tak jen pro pořádek připomínám: V sobotu 23. února v 15.30 se koná valná hromada Sokola Klášterec. Zváni jsou všichni členové. Kromě obvyklého programu, tj. zpráv o činnosti Sokola, jednotlivých oddílů, zprávy o hospodaření apod. budou letos opět po třech letech volby starosty, jednatele, výboru atd. Přijďte si nejen poslechnout, co se nám loni povedlo a co ne a co plánujeme na letošek, ale můžete klidně kandidovat třeba na starostu.
Na večer je pak po roční pauze připraven maškarní bál. Je jedno, zda dorazíte v masce nebo v civilu, ale hlavně přijďte. Zábavy bude dost, předtančení z Kameničné, kdy tanečníci ještě dnes neví, co nám předvedou, rej masek, losování tomboly, výjimečná kuchyně a na jevišti zkušená plesová kapela SKELET z Ústí n. Orlicí. Téma pro masky je: čím jsem chtěl být když jsem byl malý. Pořadatelé z Divadelního souboru Ledříček se těší na Vaši návštěvu.

PostHeaderIcon Rock-sport Party: letos už od rána

Již v 9.00 v sobotu 28.7.2018 zahájí letošní Rock-sport party. Její součástí bude totiž turnaj v malé kopané. Deset přihlášených družstev se v zápasech na 2*10 minut utká o titul Krále Rock-sport party. V 13.30 se rozjedou roztodivná plavidla na Divoké Orlici. Uvidíme, zda množství vody v řece umožní jet na klasické trati sokolovna - most - hřiště, v "suchém" případě trať zkrátíme na úsek od Nových k mostu a na hřiště. Aktivní účastníky neckyády čeká v cíli volná vstupenka na RSP.
Po Neckyádě se podíváme na utkání o 3. a 1. místo ve fotbale a budeme moci vyzkoušet vlastní síly a schpnosti. A to v disciplínách připravených firmou 3D Fitness (3D Fitness chalenge) nebo v nafouknutých koulích Bubble fun z Dolní Moravy. děcka se budou moci vyřádit na nafukovacím hradu a na oblíbené klouzačce na pěně.
Rocková část začne po 17. hodině a čekají nás samé zajímavé kapely. Jako první nastoupí skupina......
Přílohy:
Stáhnout tento soubor (RSP-plakat-2018.jpg)Rock-sport party 2018685 Kb20.7.2018 16:35

Celý článek...

PostHeaderIcon Neckyáda bude

Dva roky utekly jako příslovečná voda a máme před sebou zase termín neckyády. Vody v řece je skoro stejně tak málo jako minule, ale co naděláme. Pojďme se s tím porvat. Když to nepůjde jinak, klasickou trať sokolovna – most – hřiště zkrátíme. Zkusíme náhradní řešení: Na úseku cca 200 metrů od mostu proti proudu vody je voda trochu hlubší, zkusíme tam udělat závod pro všechna plavidla, která si vyrobíte a přinesete. Vyhlásíme nejrychlejší „necky“ a vyhlásíme nejoriginálnější plavidlo a posádku. Když bude vody alespoň trochu, dojedeme až na hřiště.
      Pusťte se tedy do stavby čehokoliv, co se udrží na vodě a je schopno plout alespoň 200 metrů. Polystyrénovou desku, člun z pneumatik, vor, v minulých letech jsme viděli např. plovoucí záchod, borce na běžkách, atd.
      Start v sobotu po obědě (13.30), aktivní účastnící dostanou za odměnu drobné občerstvení v cíli a vstupenku na večerní Rock-party.
Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Plakát - Neckiáda 2018.pdf)Pozvánka na neckyádu468 Kb20.7.2018 16:01

PostHeaderIcon Nezapomeňte na zábavu - již v pátek !!!

Už v pátek, 29. září, se koná podzimní fotbalová zábava. Ta letošní bude zpestřena dovednostní soutěží a malou výstavkou u příležitosti 15 let od založení fotbalového oddílu. Hraje osvědčená kapela RockSorry, zahájení v 20.30, vstup do 21 hodin se slevou, při vstupu uvítací drink.
Těšíme se na Vás!

PostHeaderIcon Hudební styly - téma sokolského Maškarního bálu

Termín sokolského Maškarního bálu se kvapem blíží a množí se otázky na jaké téma bude ten letošní. Výbor Sokola se shodl nad letošním tématem s názvem "Hudební styly". Tedy nechte plout své myšlenky a dejte volnost své kreativitě. Určitě i letos nás všechny překvapíte svými výtvory. Možnosti jsou bezbřehé jako je bezbřehá hudba sama, a tak můžete dorazit třeba jako pankáč, metalista, depešák, hipies - květinové díťě, rock´n´rollista jako Elvis, v bílém jako ABBA, v masce jako Lordi nebo Dymytry, ale třeba taky jako folklorista, dechovkář, ve fraku, zkrátka možností je moc. Ale na bál samozřejmě můžete dorazit v jakékoliv masce, hudební styl není podmínkou. A vlastně ani maska není podmínkou. Ale upozorňujeme, že za masku nebudeme považovat rockové oblečení, ve kterém běžně chodíme nebo navštěvujeme koncerty!!
Těšíme se v sobotu 27. února v sokolovně.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

březen 2019
P U S Č P S N
22.03.2019 | 19:00 - 21:00