Google odkazy
Navigace Úvod Zábavy, plesy

PostHeaderIcon Nezapomeň: Vánoční svátky končí na Štěpánské!

I letos, stejně jako již několik mnoho desítek let, zveme mládež i dospělé a zkušené na Štěpánskou zábavu. Tradičně na Štěpána v 20.00 v klášterecké skolovně. Nejdříve to rozbalí hradecká kapela Rock factory, která na Štěpánské s velmi příznivým ohlasem hrála před 4 roky a v reportuáru má od každého rockového směru něco, od většiny známých kapel, neboli zaujme snad každého. Následuje klasická zábavová kapela Quiz z Lanškrouna. ta se na zábavových podiích pohybuje už 40 let, i v Klášterci na ní chodili už vaši rodiče. Ale jak dokázala na loňské Štěpánské, není kapelou pro pamětníky, ale hraje současný rock, v moderním soundu. Ovšem na staré osvědčené fláky nezapomíná.
Na Štěpánské už nebývá 600 lidí jako před 10 lety, ale přesto tady potkáte nejvíc známých na jednom fleku. A letos si k tomu můžete dopřát super bramboráky z naší domácí kuchyně!!!
Takže na Štěpána ve 20.00!!!
Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Stepanska-Klasterec-2019.jpg)Stepanska-Klasterec-2019.jpg838 Kb22.12.2019 10:59

PostHeaderIcon Zábava už v pátek ! ! !

Velikonoční svátky jsou na dohled. A k nim v Klášterci patří zábava a divadlo. Divadlo letos svoji premiéru posunulo až na 11. května, ale zábava - ta je jistá! Ale pozor: UŽ V PÁTEK.
Začínáme klasicky v 20.30. Letos žádná předkapela, ale celou noc pojedou 4 Watty. Přijďte si to užít. Navnadí Vás první panák hned u vchodu zdarma!

PostHeaderIcon Valná hromada + maškarní bál

Jistě už všichni víte a tak jen pro pořádek připomínám: V sobotu 23. února v 15.30 se koná valná hromada Sokola Klášterec. Zváni jsou všichni členové. Kromě obvyklého programu, tj. zpráv o činnosti Sokola, jednotlivých oddílů, zprávy o hospodaření apod. budou letos opět po třech letech volby starosty, jednatele, výboru atd. Přijďte si nejen poslechnout, co se nám loni povedlo a co ne a co plánujeme na letošek, ale můžete klidně kandidovat třeba na starostu.
Na večer je pak po roční pauze připraven maškarní bál. Je jedno, zda dorazíte v masce nebo v civilu, ale hlavně přijďte. Zábavy bude dost, předtančení z Kameničné, kdy tanečníci ještě dnes neví, co nám předvedou, rej masek, losování tomboly, výjimečná kuchyně a na jevišti zkušená plesová kapela SKELET z Ústí n. Orlicí. Téma pro masky je: čím jsem chtěl být když jsem byl malý. Pořadatelé z Divadelního souboru Ledříček se těší na Vaši návštěvu.

PostHeaderIcon Rock-sport Party: letos už od rána

Již v 9.00 v sobotu 28.7.2018 zahájí letošní Rock-sport party. Její součástí bude totiž turnaj v malé kopané. Deset přihlášených družstev se v zápasech na 2*10 minut utká o titul Krále Rock-sport party. V 13.30 se rozjedou roztodivná plavidla na Divoké Orlici. Uvidíme, zda množství vody v řece umožní jet na klasické trati sokolovna - most - hřiště, v "suchém" případě trať zkrátíme na úsek od Nových k mostu a na hřiště. Aktivní účastníky neckyády čeká v cíli volná vstupenka na RSP.
Po Neckyádě se podíváme na utkání o 3. a 1. místo ve fotbale a budeme moci vyzkoušet vlastní síly a schpnosti. A to v disciplínách připravených firmou 3D Fitness (3D Fitness chalenge) nebo v nafouknutých koulích Bubble fun z Dolní Moravy. děcka se budou moci vyřádit na nafukovacím hradu a na oblíbené klouzačce na pěně.
Rocková část začne po 17. hodině a čekají nás samé zajímavé kapely. Jako první nastoupí skupina......
Přílohy:
Stáhnout tento soubor (RSP-plakat-2018.jpg)Rock-sport party 2018685 Kb20.7.2018 16:35

Celý článek...

PostHeaderIcon Neckyáda bude

Dva roky utekly jako příslovečná voda a máme před sebou zase termín neckyády. Vody v řece je skoro stejně tak málo jako minule, ale co naděláme. Pojďme se s tím porvat. Když to nepůjde jinak, klasickou trať sokolovna – most – hřiště zkrátíme. Zkusíme náhradní řešení: Na úseku cca 200 metrů od mostu proti proudu vody je voda trochu hlubší, zkusíme tam udělat závod pro všechna plavidla, která si vyrobíte a přinesete. Vyhlásíme nejrychlejší „necky“ a vyhlásíme nejoriginálnější plavidlo a posádku. Když bude vody alespoň trochu, dojedeme až na hřiště.
      Pusťte se tedy do stavby čehokoliv, co se udrží na vodě a je schopno plout alespoň 200 metrů. Polystyrénovou desku, člun z pneumatik, vor, v minulých letech jsme viděli např. plovoucí záchod, borce na běžkách, atd.
      Start v sobotu po obědě (13.30), aktivní účastnící dostanou za odměnu drobné občerstvení v cíli a vstupenku na večerní Rock-party.
Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Plakát - Neckiáda 2018.pdf)Pozvánka na neckyádu468 Kb20.7.2018 16:01

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

únor 2020
P U S Č P S N
Obnova "POCHOĎÁKŮ"
Obnova sokolských turistických pochodů (pochoďáků)?

Náhodný obrázek
Odkazy
Databanka sportovních výsledků - fotbal, hokej, futsal, výsledky on-line, rozpisy, tabulky, rozlosování, komentáře, diskusní fóra, odkazy. Tvorba soutěží podle Bergerových tabulek