Bookmark and Share

Fotogalerie
Přihlášení

Google odkazy
Navigace Úvodní stránka

PostHeaderIcon Poslední zápas podzimu a konečně 3 body: Němčice - Klášterec 2 : 7

        V neděli  5.11. jsme jeli do Němčic, abychom tu sehráli poslední zápas na podzim. Toho „posledního“ bylo dost: poslední zápas, poslední domácí, předposlední my a oba spoustu obdržených branek, což slibovalo, že by mohlo padnout mnoho gólů. Němčice měli ještě horší podzim než my a pokud jsme na jaře chtěli hrát o záchranu, museli jsme vyhrát. Jenže - museli jsme se zase vyrovnat se spoustou absencí. Chyběli Brůna, Bednařík, Bílek, Honzák a v neděli dopoledne se omluvil i Machy Rous kvůli nečekaným pracovním povinnostem. Největší otazník visel nad obsazením jednoho z krajů obrany, až nakonec nastoupil vůbec poprvé na tomto postu Honza Králík. A podle vyjádření..... 

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Svátek se nekonal: Sokol Klášterec - 1 FC Žamberk B 3:6

         Na sváteční den bylo přeloženo poslední domácí utkání v letošním roce. Důvodem byla kolize s tradiční hudební vzpomínkou na blízkém hřbitově, která se tam koná již 120 let. Jenže oslava státního svátku se výkonem na hřišti ani výsledkem bohužel nekonala. Nekonala se ani atmosférou na stadionu: počasí pod psa, hřiště podmáčené a nálada mezi hráči i diváky taky nic moc. Jako by už všichni rezignovali a byli smířeni s tím, že celý podzim stojí za nic a na překvapení je zbytečné čekat. Proto ani návrh rozhodčího, že hřiště je za hranicí regulérnosti a doporučuje zápas přeložit, nebyl akceptován. Žamberk, když už přijel tak to chtěl odehrát, a naši také, snad aby se to podzimní trápení neprotahovalo.
         Našim opět chybělo několik zraněných hráčů, vesměs ze skupiny „B“: Brůna,

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Opět bez bodu: Fotbal Žichlínek - Sokol Klášterec 4:3

      V 11. kole jsme zavítali na hřiště Žichlínku s cílem pokusit se o nějaký ten bod, neboť jich na podzim sbíráme dost málo. Začali jsme velice aktivně a hned v úvodu jsme si vytvořili dvě slibné příležitosti. Do první se dostal P. Rous, ale jeho pokus byl zastaven kaluží, takže domácí gólman neměl problém zasáhnout. Ve druhé střílí po centru Saboty M. Fišer vedle. Domácí se osmělili až v 5.minutě, ale mělo to pro nás ničivý účinek. Máme odkop od brány, na půlce proběhne špatná komunikace mezi .....

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Kdeže loňské sněhy jsou: Sokol Klášterec - Rudoltice 2 : 4

      Rekordní vítězství v minulém kole navodilo optimismus do řad hráčů i fandů. Krásné počasí dobrou náladu podpořilo. Jenže: jako by se zapomnělo, že budeme hrát s jedním z nejlepších celků tabulky. Jen pesimisté občas projevili obavu, zda jsme všechen střelecký prach nevystříleli v minulém kole. Možná jen ti pak neprožili studenou sprchu.
      Ta přišla už v druhé minutě. To rudoltický Foff napřáhl k ráně z 20 metrů, namířil k tyči a Dostál neměl šanci - 0 : 1. Přitom jsme si po dlouhé době nemohli stěžovat ....

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zápas Svobodní – ženatí

            Ani druhý pokus uspořádat tradiční podzimní mač mezi mladšími a zkušenějšími neregistrovanými hráči nevyšel. Opět několikadenní déšť, podmáčené hřiště, v plánovaný nedělní čas počasí, že bys psa nevyhnal, natož neregistrovaného hráče !!!
          Podzim tak zvolna přibývá a volný termín za slušného počasí už asi nenajdeme. Zkusíme tedy příští rok udělat tenhle zápas na jaře, a bude-li chuť na podzim znovu.
 

PostHeaderIcon To tu ještě nebylo: Sokol Verměřovice - Sokol Klášterec 2 : 11

      V 9. kole jsme jeli do Verměřovic. Panovala lehká obava z výsledku, neboť domácí loni sestoupili z 1.B třídy. Nám se do sestavy vrátil po lehčím zranění Ondra Kučírek, tradiční opora zadních řad, chyběl Hůlka a do konce podzimu budou chybět Brůna, Bříza a Honzák.
      Zápas začal rozehrávkou domácích, dlouhým nákopem a střelou ztečovanou na roh. Z něj domácí zakončují hlavou, naštěstí nad. Ve 4. minutě mají domácí další šanci, ale střelecký pokus je zablokován, náš rychlý protiútok, ale dopadl stejně jako před okamžikem na naší půli. To bylo ze strany domácích všechno na hodně dlouhou dobu. V 7. min. Sabota vybízí kolmicí M. Fišera, ten střílí podél gólmana a do prázdné brány ......

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Konečně body: Sokol Klášterec - D. Dobrouč 3 : 2

       V neděli 1.10. jsme na svém hřišti přivítali dopoledne 260 běžců na Běhu údolím Orlice, odpoledne pak fotbalového soupeře z Dolní Dobrouče. Po výsledcích z minulého ročníku, kdy jsme u nich na podzim dostali „sedmičku“ a na jaře doma „čtyřku“ budil tento soupeř obrovský respekt. Zejména pak jejich útočné duo Skalický – Hynek. Prvně jmenovaný zatím 9. gólů a vede tabulku střelců, druhý 7 gólů. My naopak máme střelců pomálu, zato chybějících na rozdávání. Trenér už musel oslovit bývalé hráče, aby pro jistotu oprášili kopačky.
        Utkání začalo obrovskou šancí hostů již ve 2. minutě, jejich střelu však z brankové čáry vykopává navrátilec do sestavy Sabota...... 

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Dohrávka - doma znovu bez bodu: Klášterec - FC Jiskra B 1:4

         Ve sváteční čtvrtek 28. 9. jsme dohrávali 2. kolo okresního přeboru. Termín i hodina sice netradiční, zato náš výkon tradiční. Název – festival zahozených šancí.
Opět s mnoha absencemi v sestavě (Kučírek, Šroler,   jsme nezačali dobře. Hned od první minuty nás hosté z Červené Vody zatlačili a výsledkem byli 2 góly v naší síti hned na začátku. První v 9. a druhý v 12. minutě – 0 : 2. Po této ledové sprše jsme se probrali a začali jsme konečně hrát. V 18. minutě P. Fišer zahrával volný přímý kop, jeho střelu gólman neudržel a bratr Míša doráží - snižujeme na – 1 : 2. A v tuhle chvíli začal Festival:

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zápas Svobodní - ženatí odložen

          Tradiční podzimní mač mezi mladšími a zkušenějšími neregistrovanými hráči se měl konat v neděli 24. září. Vzhledem k nepříznivému počasí a zejména k podmáčenému hřišti, byl tento zápas přeložen. Bude se hrát opět v neděli 8. října již ve 14.00, sraz zájemců o dres ve 13:30.
          Vy, kteří si chcete zahrát, nahlaste se pokud možno předem kapitánům, tj. svobodní u Martina Saboty, tel. 739 707 039, ženatí, skoroženatí, rozvedení apod. u Pepy Rouse, tel. 778 448 090. Usnadníte tím organizaci zápasu. Díky.     
 

PostHeaderIcon Výlet ven, opět bez bodů: Albrechtice - Sokol Klášterec 4 : 0

        V 7. kole jsme jeli ven, a to do Albrechtic. Těm se podařilo loni postoupit, takže se čekal vyrovnaný boj. Nám opět chyběl Sabota, P. Rous, Bříza, Faltus a Honzák, na poslední chvíli se z práce dostavil Hůlka. Naopak už byl k dispozici Nekoranec. Začali jsme velmi aktivně a už v 1. minutě jsme provětrali gólmanovi rukavice.  V 7. minutě opět střela, znovu gólman v akci. 12. minuta a opět naše šance, ale centr Bednaříka sice stěží, ale odvrácen. Z následného protiútoku se domácí dostali před naši bránu několik odrazů, nedůrazný odkop, střela z hranice velkého vápna na vzdálenější tyč a domácí se radují – 1:0. Jindra si poprvé šáhl na balon, když ho tahal z brány ven.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Bída s nouzí: Sokol Klášterec - FK Jehnědí 2 : 5

       Do 6. kola jsme vstupovali s pouhými třemi body (a jedním odloženým zápasem) na předposledním místě. Bylo tedy zapotřebí získat body. Jenže srážka s realitou byla tvrdá. Začala se nám vyprazdňovat marodka, do hry už nastoupili Bartoš, Sabota a Machy Rous, ale to nestačilo. Sabota musel brzy odstoupit, protože zranění nebylo ještě dostatečně vyléčené, Nekoranec má stále sádru na ruce a Petr Rous měl dnes pracovní povinnosti. Především však se trefili meteorologové a v půl čtvrté začalo pršet. Sice jemně, ale vytrvale, a jak se ukázalo, našim mokrý trávník neseděl.
        Začali jsme rychle, hned v 1. min. vystřelil Šroler, Bartoš dorazil do prázdné brány, ale...... 

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Syndrom Čermná: TJ D. Čermná - Sokol Klášterec n. Orl. 3 : 0

       V minulém kole jsme zavítali na hřiště Dolní Čermné. Sice znovu chybělo 5 hráčů (M. Rous, Nekoranec, Sabota, kapitán Bartoš, Honzák), ale to nám nebránilo s pozměněnou sestavou se porvat o body.
       Začali jsme velmi aktivně a už ve 4. minutě jsme měli možnost rohu, jenže střela Brůny byla zblokována. O 2. minuty později střílí Šroler vedle. Domácí se k ohrožení naší brány dostali až v 7. minutě, s jejich pokusem si však naše obrana poradila. Mezi 10. a 12. minutou kopali domácí několik rohů, ale bez gólového efektu. My jsme kontrovali v 19. min. To se Bednařik rozběhl po pravé straně, Bříza mu výborně přiklepl do lajny, Milan centruje a Petr Rous zakončuje. Domácí brankář s námahou vyráží na roh. Z něj pak M. Fišer hlavou vypráší pouze gólmanovi rukavice. Ve 22. min. to domácí zkouší z dálky, ale Dostál bezpečně chytá. ......

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Stačil poločas: Sokol Klášterec - TJ Sopotnice 3:0

      Nula bodů po dvou porážkách venku shodně 2:3 a jednom odloženém zápase na našem kontě, zatímco 8 bodů po třech utkáních bez porážky na kontě hostů ze Sopotnice, takový byl pohled na tabulku před vzájemným utkáním. Navíc nepěkné vzpomínky na závěr loňského zápasu v Sopotnici, kdy naši borci vyfasovali 3 červené karty a. Franěk ukončil kariéru, poprvé na podzim na domácím hřišti, neobvykle velká návštěva fandů soupeře, to vše dávalo utkání zvláštní náboj. Bylo otázkou, komu prší štěstí při pětiminutové přeháňce těsně před úvodním hvizdem.  
Pohled na naši marodku nebyl zrovna povzbudivý. Nekoranec, Sabota, Hůlka plus....

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Bídný začátek: SK Rybnik - Sokol Klášterec 3 : 2

      Svatební záležitosti nepostradatelné opory našeho týmu jsme minulý týden zvládli na jedničku, ovšem hřiště se přeměnilo z obřadní síně na hasičské cvičiště, a tak jsme opět museli cestovat na utkání ven. Třetí kolo okresního přeboru nás poslalo na hřiště mužstva Rybníka. Jelo se autobusem, takže s námi cestovala početná skupina fanoušků. Na rozdíl od hráčů. Chyběli Hůlka kvůli práci, Sabota, Brůna a Dostál kvůli zranění, Honzák bude dlouhodobě mimo hru, neboť staví dům a Patrik Fišer si užívá svatební cestu. V takto okleštěné sestavě jsme se chtěli porvat o body.       
      Jenže domácí se do nás zakousli a nedali nám šanci něco tvořit..... 

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zase to začalo: Spartak Brandýs - Sokol Klášterec 3:2

       Los nového ročníku okresního přeboru nám jako první zařídil výlet do Brandýsa nad Orlicí. Po celkem povedené letní přípravě jsme byli plni očekávání, věřili jsme i v nějaký ten bod. Léto neznamenalo letos odpočinek, ale turnaj v Žamberku, přáteláky s Mistrovicemi v rámci Rock-sport party a s Kunvaldem, tréninky už od 12. července. A fotbalisté se také postarali o kompletní vybílení celé budovy kabin, kiosku a WC, opravu cesty, odtoku vody apod. Jen rekultivace trávníku nám zbyla až na příští rok. Stejně jako eventuální posílení mužstva, které přes léto zůstalo beze změny ve složení.
       Úvod zápasu naznačil, kdo je domácí a komu lépe sedí velké hřiště

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Nejtěžší soupeř na závěr: Tatenice - Sokol Klášterec 8 : 0

       V posledním kole okresního přeboru jsme zavítali na hřiště již jistého vítěze a postupujícího do 1.B. třídy, družstva Sokola Tatenice. Jejich postup přišla oslavit nevídaná návštěva 250 diváků! A hned od úvodních minut byl znát rozdíl. Sice jsme nastoupili v základní sestavě s několika hráči, kteří moc šancí nedostávali během sezony, opět nám chyběla půlka obrany (Nekoranec, M. Rous, Hůlka až v 2. půli), ale to nic nemění na tom, že domácí byli opravdu po většinu zápasu jednoznačně lepší. Rychleji, ale hlavně přesněji kombinovali a ve 2., 4. a 6. minutě hned prověřili
Přílohy:
Stáhnout tento soubor (statistiky 16-17 celkové.xls)statistiky 16-17 celkové.xls40 Kb21.6.2017 08:51

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Solidní fotbal a 3 body: Sokol Klášterec - TJ Sopotnice 2 : 1

       Nezvykle až v 18 hodin měl výkop poslední jarní zápas na domácím hřišti. Děkujeme soupeři i OFS za pochopení s posunutím až na tuto hodinu. Tradiční pouť doprovázená v sobotu církevní slavností, motokrosovými závody a Jamrockem, to byla silná sestava víkendových akcí.
       Podzimní zápas se Sopotnicí skončil neslavně, když během posledních 3 minut jsme prohráli gólem z ofsajdu a v návalu emocí přišli o 3 vyloučené hráče. I tentokrát měl zápas o náboj postaráno. Naši si chtěli zlepšit renomé po drtivých prohrách v posledních kolech, soupeř bojuje o záchranu. Trenér měl k dispozici kromě stavitele Honzáka všechny hráče a zejména přítomnost Kučírka v obraně byla pak v zápase hodně znát. V brance dostal příležitost na celý zápas Karel Jireš,

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Další příděl: FK Mistrovice - Sokol Klášterec n. Orl. 7 : 2

      Poněkud opožděně přicházíme s referátem z posledního zápasu. Času má autor tohoto článku málo a ono také není lehké psát o dalším debaklu. Jarní trápení totiž nemá konce!
      Po drtivé prohře v minulém kole jsme chtěli přivézt body ze hřiště Mistrovic, které jsou v tabulce poslední. Jenže na jaře mají v kádru velmi zkušené borce, kteří odehráli několik zápasů za Letohrad, když se pohyboval na hraně mezi divizí a ČFL. Naopak nám se v podstatě rozpadla obrana. Pořád chybí zraněný stoper Kučírek, dnes nebyl ani další obránce Hůlka, Petr Rous a Honzák.
       Začali jsme výborně, již ve 4.minutě jsme měli možnost přímého kopu,.....

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Jeden gól za 1,40 Kč: Sokol Klášterec - 1. FC Žamberk B 5 : 9

     Konečně krásné jarní počasí a soupeř ze sousedství, domácí vítězství před týdnem, to byla lákadla, která přivedla na hřiště na 200 diváků. A litovat nemuseli: řada skutečně fotbalových akcí, nebývalá úroda gólů, z pohledu domácích jen škoda další porážky, která se běžně nazývá debaklem. Pohled na tabulku a vzpomínka na podzimní prohru 2:5 jasně favorizovaly žamberskou rezervu. Zvláště když jsme v nastupující jedenáctce postrádali obránce Nekorance a Kučírka, chyběl nám i Honzák.
      Utkání začalo lépe pro domácí, brzy si vypracovali dvě šance a získali rohový kop. Ale po úvodní desetiminutovce bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem. V 7. min. Dostál daleko vyběhl, žamberský mladík Durna ho přehodil a míč skončil v síti – 0 : 1. Gól zaváněl ofsajdem, ale už v 9. min. kapitán Huška potvrdil dominanci hostů, když z hloubi pole zasprintoval s míčem, obešel brankáře – 0 : 2. Naši ale nesložili zbraně.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Konečně za 3 body: Sokol Klášterec - FC Jiskra 2008 B 3 : 1

       Po minulém debaklu na vlastním hřišti, následné prohře v Němčicích a pouhé jediné tříbodové výhře za celé jaro bylo již načase naplno zabodovat. Los nám jako dalšího soupeře určil rezervu Jiskry B, v podstatě tým Červené Vody. Tým ambiciózních mladíků, ale také tým, který jsme dokázali na podzim porazit na jeho hřišti. Jenže tentokrát byl dosti bohatý výčet absencí: zraněný Bříza a Šroler, chyběli také Honzák a Nekoranec. 
       Zápas začal podle očekávání. Jiskra jiskřila pohybem a snahou. Naši se snažili kontrovat dobrou poziční hrou v obraně a postupně jsme začali přehrávat soupeře v kombinaci a sehraností. V 8. min. jsme se dostali poprvé do solidní šance,

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 12
Kalendář akcí
březen 2018
P U S Č P S N
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
23.03.2018 | 19:00 - 21:00
Volejbal
Facebook
Náhodný obrázek
Odkazy
Databanka sportovních výsledků - fotbal, hokej, futsal, výsledky on-line, rozpisy, tabulky, rozlosování, komentáře, diskusní fóra, odkazy. Tvorba soutěží podle Bergerových tabulek
Fotbalové kluby
Banner
Banner
Banner