Hokejový oddíl

Žádné události

Video záznamy Hokej

Nejlepší výkon 1. kola - Klášterec 1:5 (0:3,0:1,1:1) Letohrad

Poslední zápas prvního kola byl z pohledu předvedené hry zatím to nejlepší co Klášterečtí v turnaji předvedli. Především 3. třetina, která skončila 1:1 byla ze strany našich velmi dobrá a jen potvrdila postupné zlepšování celého týmu. Nový trenér Klášterce (bývalý rodák a bývalý hráč Líšnice Josef Toman) byl s výsledkem spokojen. Jedinou jeho výtkou byl nedostatečný pohyb a doporučil všem hráčům častější návštěvu ledu. Tímto zápasem bylo dokončeno první kolo a Klášterečtí v něm získlali 1 bod za remízu v prvním zápase. Poslední místo v tabulce se dalo čekat, jelikož ostatní celky hrají hokej již několi let, ale tento zápas je příslibem lepších výsledlů v dalších zápasech druhého kola.