Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Hokej: Sokol Klášterec - HC mhpc Králíky 7 : 4

V sobotu 28.12. až ve 21 hodin začínalo druhé utkání našeho mančaftu v žamberské hokejové lize. Snad kvůli pozdější hodině byla návštěva fandů poměrně slabá, což se ukázalo jako chyba. Jednak dívek bylo v hledišti víc než kluků, ale především nepřítomní fandové přišli výhru na vlastní oči.
     Náš tým začal velmi dobře a po 10 minutách vedl už 3:0. Zastupující trenéři Rous a Křivohlávek postavili silné družstvo, v němž z těch nejlepších chyběl jen Michalička, a hráli jsme na 3 pětky. Naopak za Králíky nastoupilo družstvo mladíků, řada z nich ještě v dorosteneckém věku. Po slibném začátku se tedy zdálo, že utkání bude jasnou záležitostí.
      Jenže po 3. gólu naši zvolnili a soupeř nelenil a během pár minut snížil na 3:2. To´T ovšem bylo z jejich strany na dlouho vše. Naši zatlačili a postupem doby přidávali další branky až na 7:2. Při sedmém gólu těsně před polovinou třetí třetiny došlo k bolestivému zranění brankáře Králik, kterého ovšem neměl kdo vystřídat, a tak musel v brance vydržet až do konce. Naši jakoby se rozhodli, že ho budou šetřit a v posledních 10 minutách už kralickou branku ohrozili jen asi dvakrát. Králíky dvěma góly snížili, ale na zdramatizování zápasu už jim síly nestačili.
      Zajímavistí zápasu byl velký počet vyloučených z vítězného družstva, naši si dokonce dvakrát zkusili více jak 1.30 minuty hry v oslabení 3 : 5. ze hry v oslabení také padla většina branek Králík. Škoda, k vstřelení 10 gólů nebylo v tomto zápase daleko.
       Další žamberecký zápas slibuje dramatickou podívanou, protože hrajeme se Slámožrouty Kunvald. Datum: Sobota 4.1. v 15.00
Branky: Adam Hylák 2, Jakub Hylák 2, Husák 2, Honzák 1.