Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Hokej: Sokol Klášterec - H. Třešňovec 3:3

Hned ráno po ukončení fotbalové sezony měl klášterecký sportovní fanoušek na výběr další akce. Kupříkladu mohl fandit Mírkovi Jirčíkovi na Kunvaldském půlmaratonu anebo našim hokejistům v již pátém zápase Lanškrounské ligy.                     Utkání proti H. Třešňovci bylo hodně dramatické. Trestné lavice byly stále obsazené (naši 28 a Třešňovec 30 minut !!!), což ale do značné míry nutno přičíst úzkostlivému rozhodčímu. Souboj to byl vyrovnaný, ikdyž H. Třešňovec měl mírnou převahu a koncem 1. třetiny se ujal vedení. My jsme ale ve 2. třetině dokázali skóre otočit,  nejprve na začátku třetiny Pavel Michalička vyrovnal, ke konci se pak dokázal prosadit Milan Faltus. Byl to již jeho 4. gól v pěti zápasech.

Na začátku třetí třetiny se zdálo, že by Klášterec mohl utkání dotáhnout do vítězného konce, jenže Horní Třešňovec mohutně povzbuzovaný svými fanoušky a fanynkami ještě do poloviny třetiny otočil z 1:2 na 3:2. Klášterec ovšem nesložil zbraně a ve 14. minutě Martin Kavka vyrovnal na 3:3. Tento výsledek se podařilo udržet až do závěrečné sirény. Na to, že jsme s tímto silným soupeřem hráli poprvé, je remíza velice cenným výsledkem.

Branky: Michalička, Faltus, Martin Kavka.

Hráno: Neděle 2. 11. 2014 v 9.30