Bookmark and Share

Fotogalerie
Přihlášení

Google odkazy
Navigace Hokej

PostHeaderIcon HRAJE SE TAKÉ HOKEJ

          Fotbalová sezona skončila, ale fanoušci kláštereckého sportu a potažmo kláštereckého Sokola nemusí zůstávat doma. Naplno již běží soutěž hokejistů, první turnaj mají za sebou i florbalisté. Zápasy se hrají sice v Lanškrouně resp. v Dobrouči, ale kdo má čas, rozhodně nebude litovat když se zajede na zápasy našich barev podívat.
            O úvodu hokejové soutěže nám poreferoval vedoucí týmu Milan Bednařík: 
   
Soupiska na novou sezonu 2019/2020:

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Poslední žihadlo znamenalo smrt: Sokol Klášterec - Sršni Zábřeh 3:4

Dne 15.1.2017 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému jedenáctému utkání 3. ligy 1. kola soupeře Holba LHL. Jeho soupeřem byl tým Sršni Zábřeh, se kterým hrál Klášterec již několikrát a ani jednou nedokázal bodovat. Nyní k tomu měl opravdu blízko, ale bohužel i tento pokus nevyšel.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Příliš mnoho vyloučených, ale: Sokol Klášterec - Tatenice 4:3

Den po oslavách příchodu roku 2017 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému desátému utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL. Jeho soupeřem byli hokejisté z Tatenice, s nimiž hrál Klášterec zatím tři utkání s bilancí jednoho vítězství a dvou porážek. Bohužel se musel obejít bez nemocného brankáře Michala Moravce, místo něj nastoupil do branky Miroslav Křen, a musím říct, že chytal výborně. Dále chyběli Pavel Michalička, Petr Kavka, Tomáš Brůna, Miloš Rous, Jan Křivohlávek (ten se postavil na místo trenéra) a David Král. Na vině byla většinou nemoc. S odřenýma ušima však Klášterec nakonec dva body získal.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Tři spasitelé: Sokol Klášterec - CGT Light Lanškroun 6:2

Dne 27.11.2016 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému devátému utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL. Čekal na ně již tradiční soupeř, tým CGT Light Lanškroun. Tento tým měl Klášterci co oplácet, protože v loňské sezóně mu podlehl 1:6. V letošní sezóně se mu však vůbec nedaří a před tímto utkáním byl zatím v tabulce 3. ligy na posledním místě s jedním bodem. Pro Klášterec by to tedy mohlo být snadné, ovšem opak byl pravdou.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Soupeř byl šťastnější: Sokol Klášterec - Blue Boys Štíty 0:1

Dne 21.11.2016 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému osmému utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL. Soupeřem byl nováček soutěže, tým Blue Boys Štíty, který se dříve účastnil i soutěže „O žamberskou Orlici“. Tomuto týmu se v téhle soutěži velice daří, protože zatím pouze jednou ochutnal hořkost porážky, takže tento zápas byl pro borce z Klášterce velmi těžký.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Bídný začátek, ale nakonec: Sokol Klášterec - Wild Band Zábřeh 9:4

Dne 14.11.2016 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému sedmému utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL. Tentokrát se postavili proti již tradičnímu soupeři, týmu Wild Band Zábřeh, který dokázali v loňské sezóně porazit. Před tímto utkáním měli dost nelichotivou bilanci pouze jednoho vítězství, jedné remízy a čtyř porážek, dalo se tedy počítat, že i toto utkání nebude jednoduché.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Holba LHL 2016/2017: Nepovedený vstup do sezóny

Dne 17.9.2016 odstartoval maratón utkání soutěže Holba LHL v sezóně 2016/2017. Stejně jako v té předchozí se do soutěže přihlásilo 42 týmů, mezi nimi samozřejmě nechybí i TJ Sokol Klášterec nad Orlicí. Týmy byly již tradičně rozděleny do tří skupin (lig) po čtrnácti podle umístění ve finálových skupinách loňské sezóny. Klášterec skončil v 5. finálové lize, proto byl pro letošní sezónu zařazen do třetí skupiny.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Krize přetrvává, Klášterec je stále poslední

Po dvou nepovedených utkáních v 5. finálové lize Holba LHL „Holba Kvasnice“ čekali na hokejisty TJ Sokol Klášterec nad Orlicí další dva soupeři, a sice HC Sloni Dolní Morava, kterému Klášterec v základní části podlehl 4:5 poté, co po přezkoumání videozáznamu nebyl Klášterci uznán regulérní gól na 5:5, a poté HC OMB Letohrad, tým, který hrál v základní části 2. ligu, tudíž byl velice silný. S tímto soupeřem se Klášterec utkal poprvé. Nutno přiznat, že proti němu předvedl velice dobrý výkon, přesto bohužel z utkání odešel poražen. A bohužel se nepovedlo bodovat ani v utkání se Slony. Jak to všechno dopadlo?

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Hodně nepovedený vstup do finálové části Holba LHL

Ve dnech 11.2. a 18.2.2016 odehráli hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí svá první dvě utkání v 5. finálové lize soutěže Holba LHL pod názvem „Holba Kvasnice“. Jejich soupeřem byl v prvním případě tým Sršni Zábřeh, s nímž Klášterec v základní části prohrál 2:3, v druhém případě tým Snakes Dolní Dobrouč, který v základní části hrál ve 2. lize, tudíž byl velmi nebezpečný. Nutno konstatovat, že obě utkání se hokejistům Klášterce hrubě nevydařila. Posuďte sami:

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Sokol Klášterec v 5. finálové lize Holba LHL

V posledním lednovém týdnu sehráli hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí poslední dvě utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL, a to s týmy Wild Band Zábřeh a Červená Voda (tento tým byl nováčkem soutěže). Klášterec měl ještě šanci postoupit do 4. finálové ligy, hodně jim k tomu pomohla Horní Čermná, která porazila Sršně ze Zábřehu 5:4, tým, který se držel na postupovém čtvrtém místě s jednobodovým náskokem na páté AHK Jedlí a dvoubodovým náskokem na šestý Klášterec, ale měl již odehrané všechny zápasy, kdežto AHK Jedlí mělo k dobru jeden zápas a Klášterec dva zápasy. Potřeboval k tomu ale v obou zápasech bodovat, celkově nejlépe za čtyři body, což se bohužel nepodařilo.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Kolektivní výkon opět slavil úspěch: Sokol Klášterec - CGT Light Lanškroun 6:1

Dne 17.1.2016, tedy přesně týden po smolném utkání se Slony z Dolní Moravy, nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému jedenáctému utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL. Soupeřem byl tým, proti kterému se Klášterci vůbec nedařilo, a sice CGT Light Lanškroun. S tímto týmem dokázal Klášterec uhrát pouze jednu remízu, jinak z ostatních utkání vždy odešel poražen. Takže bylo co oplácet.

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 1 z 5
Kalendář akcí
duben 2020
P U S Č P S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Obnova "POCHOĎÁKŮ"
Obnova sokolských turistických pochodů (pochoďáků)?
 
Facebook
Náhodný obrázek
Odkazy
Databanka sportovních výsledků - fotbal, hokej, futsal, výsledky on-line, rozpisy, tabulky, rozlosování, komentáře, diskusní fóra, odkazy. Tvorba soutěží podle Bergerových tabulek