Google odkazy
Navigace Zábavy, plesy

PostHeaderIcon Nezapomeňte na zábavu - již v pátek !!!

Už v pátek, 29. září, se koná podzimní fotbalová zábava. Ta letošní bude zpestřena dovednostní soutěží a malou výstavkou u příležitosti 15 let od založení fotbalového oddílu. Hraje osvědčená kapela RockSorry, zahájení v 20.30, vstup do 21 hodin se slevou, při vstupu uvítací drink.
Těšíme se na Vás!

PostHeaderIcon Hudební styly - téma sokolského Maškarního bálu

Termín sokolského Maškarního bálu se kvapem blíží a množí se otázky na jaké téma bude ten letošní. Výbor Sokola se shodl nad letošním tématem s názvem "Hudební styly". Tedy nechte plout své myšlenky a dejte volnost své kreativitě. Určitě i letos nás všechny překvapíte svými výtvory. Možnosti jsou bezbřehé jako je bezbřehá hudba sama, a tak můžete dorazit třeba jako pankáč, metalista, depešák, hipies - květinové díťě, rock´n´rollista jako Elvis, v bílém jako ABBA, v masce jako Lordi nebo Dymytry, ale třeba taky jako folklorista, dechovkář, ve fraku, zkrátka možností je moc. Ale na bál samozřejmě můžete dorazit v jakékoliv masce, hudební styl není podmínkou. A vlastně ani maska není podmínkou. Ale upozorňujeme, že za masku nebudeme považovat rockové oblečení, ve kterém běžně chodíme nebo navštěvujeme koncerty!!
Těšíme se v sobotu 27. února v sokolovně.

PostHeaderIcon Poslední letošní zábava

Tradiční, ikdyž nikdo neví kolikátá, Štěpánská zábava roku 2015 je minulostí. Opravená sokolovna prošla zatěžkávací zkouškou. A obstála. Nová podlaha přežila, ikdyž ke konci už se boty místy lepily ve směsi vosku a vylitých nápojů. Fungovalo i zateplení, větralo se snad všemi možnými otvory. Mimořádně poskytnuté asfaltové hřiště k parkování byl výborný nápad. Ale především: potkalo se zde opět několik stovek lidí, z nichž mnozí se spolu setkávají jednou za rok - právě na klášterecké Štěpánské.
Hudebně zábavu zahájila formace mladíků z Hradce Králové jménem Rock factory. U nás i v okolí hrála poprvé a příjemně překvapila. Doufáme, že atraktivní repertoár i průvodní slovo frontmana ještě někdy v Klášterci uslyšíme. Klasický setlist Lerionu se nikdy neomrzí. Co však překvapilo, bylo závěrečné slovo zpěváka Petra Andrše. Ten si kláštereckou Štěpánskou vybral jako poslední vystoupení s Lerionem a ve 3 hodiny ráno se tak loučil s kapelou i publikem. Autogramiáda po konci zábavy trvala nezvykle dlouho. Přejeme Lerionu, aby se povedlo najit plnohodnotnou náhradu.
Děkujeme všem návštěvníkům za účast a těšíme se v pondělí 26.12.2016 zase na shledanou. A pokud byste chtěli pořadatelům něco vzkázat, třeba jakou kapelu pozvat příště, využijte náš mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript anebo odkaz na této stránce.

PostHeaderIcon PF 2016

PF_16_sokol

PostHeaderIcon K Vánocům patří ŠTĚPÁNSKÁ ZÁBAVA

Jistě jste již v očekávání nadcházejících Vánoc. Někdo už má vše připraveno, nakoupeno, zabaleno, jiný má času dost, protože 24. dopoledne mají na benzínkách otevřeno. Dovoluji si připomenout, že Vánoce nejsou jen dárky a posezení u stromečku, ale také ŠTĚPÁNSKÁ ZÁBAVA
Tradiční zábava drží tradiční zvyky, třeba pevný datum 26.12., vánoční výzdoba, více než jedna kapela a velký počet návštěvníků. Ani letos nebude chybět venkovní bar se zahřívajícími nápoji. Tradičně ale přidáme také nějakou novinku. Letos to bude nové prostředí znovicírované sokolovny a nová, v naší oblasti zatím neznámá kapela. Bude to skupina Rock Factory z Hradce Králové. Na její web a repertoár se můžete podívat na http://rockfactory.cz/. Po nich nastoupí jedna z nejlepších kapel široko daleko LERION. Kapela omezuje počet svých vystoupení, ale Štěpánskou v Klášterci nevynechává, ba naopak, je pro ní důležitou akcí v roce.
Takže na shledanou na Štěpána v 20 hodin v Klášterci n. Orlicí.
Přílohy:
Stáhnout tento soubor (STEPANSKA-2015.jpg)STEPANSKA-2015.jpg252 Kb21.12.2015 08:37

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

říjen 2017
P U S Č P S N
27.10.2017 | 19:00 - 21:00
Volejbal
Náhodný obrázek
Odkazy
Databanka sportovních výsledků - fotbal, hokej, futsal, výsledky on-line, rozpisy, tabulky, rozlosování, komentáře, diskusní fóra, odkazy. Tvorba soutěží podle Bergerových tabulek