Bookmark and Share

Fotogalerie
Přihlášení

Google odkazy
Navigace Fotbal

PostHeaderIcon Kdeže loňské sněhy jsou: Sokol Klášterec - Rudoltice 2 : 4

      Rekordní vítězství v minulém kole navodilo optimismus do řad hráčů i fandů. Krásné počasí dobrou náladu podpořilo. Jenže: jako by se zapomnělo, že budeme hrát s jedním z nejlepších celků tabulky. Jen pesimisté občas projevili obavu, zda jsme všechen střelecký prach nevystříleli v minulém kole. Možná jen ti pak neprožili studenou sprchu.
      Ta přišla už v druhé minutě. To rudoltický Foff napřáhl k ráně z 20 metrů, namířil k tyči a Dostál neměl šanci - 0 : 1. Přitom jsme si po dlouhé době nemohli stěžovat ....

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zápas Svobodní – ženatí

            Ani druhý pokus uspořádat tradiční podzimní mač mezi mladšími a zkušenějšími neregistrovanými hráči nevyšel. Opět několikadenní déšť, podmáčené hřiště, v plánovaný nedělní čas počasí, že bys psa nevyhnal, natož neregistrovaného hráče !!!
          Podzim tak zvolna přibývá a volný termín za slušného počasí už asi nenajdeme. Zkusíme tedy příští rok udělat tenhle zápas na jaře, a bude-li chuť na podzim znovu.
 

PostHeaderIcon To tu ještě nebylo: Sokol Verměřovice - Sokol Klášterec 2 : 11

      V 9. kole jsme jeli do Verměřovic. Panovala lehká obava z výsledku, neboť domácí loni sestoupili z 1.B třídy. Nám se do sestavy vrátil po lehčím zranění Ondra Kučírek, tradiční opora zadních řad, chyběl Hůlka a do konce podzimu budou chybět Brůna, Bříza a Honzák.
      Zápas začal rozehrávkou domácích, dlouhým nákopem a střelou ztečovanou na roh. Z něj domácí zakončují hlavou, naštěstí nad. Ve 4. minutě mají domácí další šanci, ale střelecký pokus je zablokován, náš rychlý protiútok, ale dopadl stejně jako před okamžikem na naší půli. To bylo ze strany domácích všechno na hodně dlouhou dobu. V 7. min. Sabota vybízí kolmicí M. Fišera, ten střílí podél gólmana a do prázdné brány ......

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Konečně body: Sokol Klášterec - D. Dobrouč 3 : 2

       V neděli 1.10. jsme na svém hřišti přivítali dopoledne 260 běžců na Běhu údolím Orlice, odpoledne pak fotbalového soupeře z Dolní Dobrouče. Po výsledcích z minulého ročníku, kdy jsme u nich na podzim dostali „sedmičku“ a na jaře doma „čtyřku“ budil tento soupeř obrovský respekt. Zejména pak jejich útočné duo Skalický – Hynek. Prvně jmenovaný zatím 9. gólů a vede tabulku střelců, druhý 7 gólů. My naopak máme střelců pomálu, zato chybějících na rozdávání. Trenér už musel oslovit bývalé hráče, aby pro jistotu oprášili kopačky.
        Utkání začalo obrovskou šancí hostů již ve 2. minutě, jejich střelu však z brankové čáry vykopává navrátilec do sestavy Sabota...... 

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Dohrávka - doma znovu bez bodu: Klášterec - FC Jiskra B 1:4

         Ve sváteční čtvrtek 28. 9. jsme dohrávali 2. kolo okresního přeboru. Termín i hodina sice netradiční, zato náš výkon tradiční. Název – festival zahozených šancí.
Opět s mnoha absencemi v sestavě (Kučírek, Šroler,   jsme nezačali dobře. Hned od první minuty nás hosté z Červené Vody zatlačili a výsledkem byli 2 góly v naší síti hned na začátku. První v 9. a druhý v 12. minutě – 0 : 2. Po této ledové sprše jsme se probrali a začali jsme konečně hrát. V 18. minutě P. Fišer zahrával volný přímý kop, jeho střelu gólman neudržel a bratr Míša doráží - snižujeme na – 1 : 2. A v tuhle chvíli začal Festival:

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zápas Svobodní - ženatí odložen

          Tradiční podzimní mač mezi mladšími a zkušenějšími neregistrovanými hráči se měl konat v neděli 24. září. Vzhledem k nepříznivému počasí a zejména k podmáčenému hřišti, byl tento zápas přeložen. Bude se hrát opět v neděli 8. října již ve 14.00, sraz zájemců o dres ve 13:30.
          Vy, kteří si chcete zahrát, nahlaste se pokud možno předem kapitánům, tj. svobodní u Martina Saboty, tel. 739 707 039, ženatí, skoroženatí, rozvedení apod. u Pepy Rouse, tel. 778 448 090. Usnadníte tím organizaci zápasu. Díky.     
 

PostHeaderIcon Výlet ven, opět bez bodů: Albrechtice - Sokol Klášterec 4 : 0

        V 7. kole jsme jeli ven, a to do Albrechtic. Těm se podařilo loni postoupit, takže se čekal vyrovnaný boj. Nám opět chyběl Sabota, P. Rous, Bříza, Faltus a Honzák, na poslední chvíli se z práce dostavil Hůlka. Naopak už byl k dispozici Nekoranec. Začali jsme velmi aktivně a už v 1. minutě jsme provětrali gólmanovi rukavice.  V 7. minutě opět střela, znovu gólman v akci. 12. minuta a opět naše šance, ale centr Bednaříka sice stěží, ale odvrácen. Z následného protiútoku se domácí dostali před naši bránu několik odrazů, nedůrazný odkop, střela z hranice velkého vápna na vzdálenější tyč a domácí se radují – 1:0. Jindra si poprvé šáhl na balon, když ho tahal z brány ven.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Bída s nouzí: Sokol Klášterec - FK Jehnědí 2 : 5

       Do 6. kola jsme vstupovali s pouhými třemi body (a jedním odloženým zápasem) na předposledním místě. Bylo tedy zapotřebí získat body. Jenže srážka s realitou byla tvrdá. Začala se nám vyprazdňovat marodka, do hry už nastoupili Bartoš, Sabota a Machy Rous, ale to nestačilo. Sabota musel brzy odstoupit, protože zranění nebylo ještě dostatečně vyléčené, Nekoranec má stále sádru na ruce a Petr Rous měl dnes pracovní povinnosti. Především však se trefili meteorologové a v půl čtvrté začalo pršet. Sice jemně, ale vytrvale, a jak se ukázalo, našim mokrý trávník neseděl.
        Začali jsme rychle, hned v 1. min. vystřelil Šroler, Bartoš dorazil do prázdné brány, ale...... 

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Syndrom Čermná: TJ D. Čermná - Sokol Klášterec n. Orl. 3 : 0

       V minulém kole jsme zavítali na hřiště Dolní Čermné. Sice znovu chybělo 5 hráčů (M. Rous, Nekoranec, Sabota, kapitán Bartoš, Honzák), ale to nám nebránilo s pozměněnou sestavou se porvat o body.
       Začali jsme velmi aktivně a už ve 4. minutě jsme měli možnost rohu, jenže střela Brůny byla zblokována. O 2. minuty později střílí Šroler vedle. Domácí se k ohrožení naší brány dostali až v 7. minutě, s jejich pokusem si však naše obrana poradila. Mezi 10. a 12. minutou kopali domácí několik rohů, ale bez gólového efektu. My jsme kontrovali v 19. min. To se Bednařik rozběhl po pravé straně, Bříza mu výborně přiklepl do lajny, Milan centruje a Petr Rous zakončuje. Domácí brankář s námahou vyráží na roh. Z něj pak M. Fišer hlavou vypráší pouze gólmanovi rukavice. Ve 22. min. to domácí zkouší z dálky, ale Dostál bezpečně chytá. ......

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Stačil poločas: Sokol Klášterec - TJ Sopotnice 3:0

      Nula bodů po dvou porážkách venku shodně 2:3 a jednom odloženém zápase na našem kontě, zatímco 8 bodů po třech utkáních bez porážky na kontě hostů ze Sopotnice, takový byl pohled na tabulku před vzájemným utkáním. Navíc nepěkné vzpomínky na závěr loňského zápasu v Sopotnici, kdy naši borci vyfasovali 3 červené karty a. Franěk ukončil kariéru, poprvé na podzim na domácím hřišti, neobvykle velká návštěva fandů soupeře, to vše dávalo utkání zvláštní náboj. Bylo otázkou, komu prší štěstí při pětiminutové přeháňce těsně před úvodním hvizdem.  
Pohled na naši marodku nebyl zrovna povzbudivý. Nekoranec, Sabota, Hůlka plus....

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Bídný začátek: SK Rybnik - Sokol Klášterec 3 : 2

      Svatební záležitosti nepostradatelné opory našeho týmu jsme minulý týden zvládli na jedničku, ovšem hřiště se přeměnilo z obřadní síně na hasičské cvičiště, a tak jsme opět museli cestovat na utkání ven. Třetí kolo okresního přeboru nás poslalo na hřiště mužstva Rybníka. Jelo se autobusem, takže s námi cestovala početná skupina fanoušků. Na rozdíl od hráčů. Chyběli Hůlka kvůli práci, Sabota, Brůna a Dostál kvůli zranění, Honzák bude dlouhodobě mimo hru, neboť staví dům a Patrik Fišer si užívá svatební cestu. V takto okleštěné sestavě jsme se chtěli porvat o body.       
      Jenže domácí se do nás zakousli a nedali nám šanci něco tvořit..... 

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 21
Kalendář akcí
říjen 2017
P U S Č P S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
27.10.2017 | 19:00 - 21:00
Volejbal
Facebook
Náhodný obrázek
Odkazy
Databanka sportovních výsledků - fotbal, hokej, futsal, výsledky on-line, rozpisy, tabulky, rozlosování, komentáře, diskusní fóra, odkazy. Tvorba soutěží podle Bergerových tabulek
Fotbalové kluby
Banner
Banner
Banner